Q2R

Innowacyjne produkty do pielęgnacji jednostek pływających

Pełna linia innowacyjnych produktów do zabezpieczenia i pielęgnacji jednostek pływających. Wyczyść i zabezpiecz swoją łódź łatwo i wydajnie dzięki wyrafinowanym produktom ceramicznym.

Zobacz wszystkie produkty

Śliska i o wyjątkowych właściwościach samooczyszczających

Wyjątkowa ceramiczna powłoka ochronna do powierzchni z żelkotu i lakieru jachtowego. Zabezpiecza przed promieniami UV i utlenianiem. Odpycha brud i minimalizuje powstawanie plam. Bardzo wysoka odporność na powstawanie plam po wodzie. Łatwa w użyciu formuła jednowartwowa.

Wydajne mycie łodzi

Umyj swój jacht, żaglówkę czy skuter wodny szybko i bezpiecznie. Q²R Wash czyści brud i usuwa osady, radzi sobie też z zanieczyszczeniami organicznymi. Można go stosować na wszystkie powierzchnie zewnętrzne z uwzględnieniem drewna.

Wydajna ochrona przed UV

Q²R FabricCoat tworzy silną niewidzialną powłokę, która zabezpiecza tkaniny nie tylko przed brudem i płynami, ale także przed szkoliwymi promieniami UV.

Q2R Kolekcja

Niezrównane technologie

NAGRADZANE NA CAŁYM ŚWIECIE RECEPTURY

Produkty Gyeon są przetestowane przez najważniejsze instytuty w branży. Zdobyły wiele ogólnoświatowych nagród i wyrónień w prestiżowych konkursach i testach.

Nasza sieć dystrybucji na świecie

Dystrybutorzy i detailerzy

Nasza ogólnoświatowa sieć dystrybucji i usług składa się z wiodących sprzedawców sektora kosmetyki samochodowej i najwyższej klasy specjalistów detailerów, biegłych w najnowszych technologiach.

Znajdź lokalnych dystrybutorów i detailerów
Zostań certyfikowanym detailerem Gyeon

Dowiedz się więcej o naszych produktach, szkoleniach i eventach w ramach ogólnoświatowej sieci dystrybutorów, sprzedawców i Certyfikowanych Detailerów Gyeon