Q2M

Pielęgnacja product collection

Linia Q²M to fenomenalne, oparte na krzemie produkty i akcesoria do pielęgnacji dla amatorów i profesjonalistów.

Zobacz wszystkie produkty

samooczyszczanie dzięki zawartości krzemu

Q²M WetCoat jest prawdopodobnie najłatwiejszym na świecie sposobem na zabezpieczenie samochodu kwarcową warstwą samooczyszczającą. Wystarczy umyć samochód (opcjonalnie używając Q²M Iron czy Q²M Clay dla lepszych rezultatów lub w ramach potrzeby), a potem po prostu nienieść atomizerem Q²M WetCoat na mokrą powierzchnię auta i spłukać wodą z myjki ciśnieniowej. Ta powłoka zapewnia nie tylko widowiskowy efekt hydrofobowy, ale nadaje też świetnego wyglądu Twojemu autu.

pH-neutralny szampon o dużej sile czyszczącej

Q²M Bathe dzięki skoncentrowanej formule jest niezwykle wydajny. Gęsty żel jest bardzo dobrze rozpuszczalny w wodzie. Ma przyjemny zapach przypominający produkt Q²M Cure oraz generuje długo utrzymującą się pianę.

Q2M Kolekcja

Play video

Niezrównane technologie

NAGRADZANE NA CAŁYM ŚWIECIE RECEPTURY

Produkty Gyeon są przetestowane przez najważniejsze instytuty w branży. Zdobyły wiele ogólnoświatowych nagród i wyrónień w prestiżowych konkursach i testach.

Nasza sieć dystrybucji na świecie

Dystrybutorzy i detailerzy

Nasza ogólnoświatowa sieć dystrybucji i usług składa się z wiodących sprzedawców sektora kosmetyki samochodowej i najwyższej klasy specjalistów detailerów, biegłych w najnowszych technologiach.

Znajdź lokalnych dystrybutorów i detailerów
Zostań certyfikowanym detailerem Gyeon

Dowiedz się więcej o naszych produktach, szkoleniach i eventach w ramach ogólnoświatowej sieci dystrybutorów, sprzedawców i Certyfikowanych Detailerów Gyeon