Q2M

Akcesoria product collection

Wyjątkowe akcesoria dopasowane do Twoich potrzeb i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Linia Q²M Accessories dla amatorów i profesjonalistów.

Zobacz wszystkie produkty

łatwe i precyzyjne dawkowanie past polerskich

Dispenser bottle to super pomoc podczas polerowania lakieru. Jest lekka i bardzo poręczna. Elastyczny materiał pozwala precyzyjnie i łatwo dozować pasty polerskie. Przygotowana do użycia z systemem polerskim Gyeon, wystarczy tylko zaznaczyć odpowiednie pole na butelce aby bezproblemowo odróżnić produkty.

użyteczne torby Gyeon

Wysokiej jakości torby na Twój ulubiony zestaw produktów do pielęgnacji auta. Rewelacyjna jakość i świetne materiały użyte do ich wykonania zabezpieczą Twoje produkty Gyeon w bagażniku nawet podczas gwałtownych manewrów na drodze.

Q2M Kolekcja

Play video

Niezrównane technologie

NAGRADZANE NA CAŁYM ŚWIECIE RECEPTURY

Produkty Gyeon są przetestowane przez najważniejsze instytuty w branży. Zdobyły wiele ogólnoświatowych nagród i wyrónień w prestiżowych konkursach i testach.

Nasza sieć dystrybucji na świecie

Dystrybutorzy i detailerzy

Nasza ogólnoświatowa sieć dystrybucji i usług składa się z wiodących sprzedawców sektora kosmetyki samochodowej i najwyższej klasy specjalistów detailerów, biegłych w najnowszych technologiach.

Znajdź lokalnych dystrybutorów i detailerów
Zostań certyfikowanym detailerem Gyeon

Dowiedz się więcej o naszych produktach, szkoleniach i eventach w ramach ogólnoświatowej sieci dystrybutorów, sprzedawców i Certyfikowanych Detailerów Gyeon