Q2

Powłoki ochronne product collection

Rewelacyjna komplementarna seria zaawansowanych powłok ochronnych dla najlepszych rezultatów. Seria Q² to zaawansowane technologicznie powłoki dla amatorów i profesjonalistów.

Zobacz wszystkie produkty

gwarantuje niesamowite nasycenie i głębię koloru

Czysta ochrona kwarcowa – gruba, twarda i wyjątkowo hydrofobowa. Q² Pure wprowadza wygląd lakieru na nowy poziom, zapewniając iście cukierkowy połysk. Gęsta i bogata formuła produktu wymaga aplikacji tylko jednej warstwy, sprawiając, że cały proces jest szybki i bezproblemowy.

Spektakularny i trwały efekt hydrofobowy

Q² DuraFlex to zaawansowana, dwuskładnikowa i dwuwarstwowa powłoka ceramiczna zaprojektowana aby spełnić wymagania Certyfikowanych Detailerów Gyeon. Q² Base to czysta powłoka silazanowa, najtwardsza jaka kiedykolwiek była dostępna na rynku motoryzacyjnym. Stanowi przełom technologiczny i wymaga aplikacji tylko jednej warstwy.

Q2 Kolekcja

Play video

Niezrównane technologie

NAGRADZANE NA CAŁYM ŚWIECIE RECEPTURY

Produkty Gyeon są przetestowane przez najważniejsze instytuty w branży. Zdobyły wiele ogólnoświatowych nagród i wyrónień w prestiżowych konkursach i testach.

Nasza sieć dystrybucji na świecie

Dystrybutorzy i detailerzy

Nasza ogólnoświatowa sieć dystrybucji i usług składa się z wiodących sprzedawców sektora kosmetyki samochodowej i najwyższej klasy specjalistów detailerów, biegłych w najnowszych technologiach.

Znajdź lokalnych dystrybutorów i detailerów
Zostań certyfikowanym detailerem Gyeon

Dowiedz się więcej o naszych produktach, szkoleniach i eventach w ramach ogólnoświatowej sieci dystrybutorów, sprzedawców i Certyfikowanych Detailerów Gyeon