Dowiedz się więcej

O
gyeon

Gyeon oferuje wachlarz produktów skrupulatnie przetestowanych pod kątem jakości i zapewnienia satysfakcji zarówno entuzjastów detailingu, jak i wymagających profesjonalistów. Jako Gyeon nie szczędzimy wysiłków aby zapewnić najnowocześniejsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania dla Twojej satysfakcji.

Nasza misja to dostarczenie najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów w konkurencyjnej cenie. Cenimy Twój czas, dlatego zawsze możesz polegać na naszych produktach i doświadczeniu pozyskanym przez lata rozwoju i doskonalenia. Oferujemy kompletne rozwiązania – nasze wiodące powłoki ochronne dostarczamy z kompletem potrzebnych akcesoriów i ilustrowanymi instrukcjami, abyś mógł łatwo osiągnąć najlepsze rezultaty. Nasze produkty oferujemy w specjalnie zaprojektowanych opakowaniach wysokiej jakości, o spójnym wzornictwie i prezentującym przejrzyste informacje.

Zadowolonych Klientów

1MLN

Sprzedawców

600+

Kontynentów

6

Krajów

80+

Produktów

100+

Historia i fabryka

Od pierwszych lat nowego millenium dotrzegaliśmy brak jakościowej i zaawansowanej technologicznie marki kosmetyków samochodowych zorientowanej na Klienta. Lata rozwoju, testów i poszukiwań najlepszych składników pozwoliły na debiut marki Gyeon Quartz w 2012 roku. Marka usytuowana w nowoczesnym obiekcie w sercu Korei Południowej szybko uzyskała pozycję rynkowego lidera wśród powłok ochronnych klasy ceramicznej z najwyższej półki. Rozwijając innowacyjne produkty do pielęgnacji, Gyeon połączył łatwość użycia z atrakcyjnym opakowaniem, stanowiąc nową jakość w branży.

Nasza
misja

Gyeon Quartz to rezultat naszej pasji i bazuje na latach doświadczeń w branży auto detailingu. Jesteśmy firmą która kreuje, formułuje i produkuje wszystkie swoje preparaty w ramach własnej fabryki. Każda pozycja w ofercie realizuję naszą misję, polegajacą na dostarczeniu najlepszego produktu w zakresie jakości, wytrzymałości i łatwości użycia. Każdy produkt jest szczegółowo testowany przez naukowców w laboratorium oraz profesjonalne studia auto detailingu zanim trafi na rynek, aby zagwarantować odpowiednie rezultaty i bezdyskusyjną jakość.

Nasza sieć dystrybucji na świecie

Dystrybutorzy i detailerzy

Nasza ogólnoświatowa sieć dystrybucji i usług składa się z wiodących sprzedawców sektora kosmetyki samochodowej i najwyższej klasy specjalistów detailerów, biegłych w najnowszych technologiach.